19 грудня 2018 року в дитячому будинку "Родина" відбулося свято до Дня Святого Миколая. Від усіх гостей, депутатів Харківської міської ради, представників підприємств м. Харкова вихованці отримали святкові подарунки.

Подарунки від депутатів Харківської міської ради:

Ільєнко Надії Ільїнічни – розвиваючі ігри, канцелярське приладдя, солодощі

Лобановського Олександра Ігоровича – засоби особистої гігієни, солодощі Тимофєєвої Надії Миколаївни – іграшки та канцелярське приладдя, солодощі Подарунки від представників підприємств м. Харкова:

Директора ОАО Харківський машинобудівельний завод «Світ шахтаря» Ковальчука О.М. - комп’ютер

Представників Заводу імені В.О.Малишева- комп’ютер

Представників ТОВ «Металобаза№ 1» - систему відеоспостереження

Щиро дякуємо приватній особі Штеренберг Людмилі за надання благодійної допомоги вихованцям нашого дитячого будинку. 11.03.2016 року Людмила передала дітям спортивний інвентар, настільні ігри та засоби особистої гігієни.

Дякуємо також приватним особам за допомогу у вигляді свіжими овочами та фруктами, кондитерськими виробами.

Наші друзі з італійської асоціації «I Bambini dell’est» вже чотири роки поспіль запрошують вихованців закладу на оздоровлення та відпочинок до Італії.

Щиро дякуємо приватній особі Штеренберг Людмилі за надання благодійної допомоги вихованцям нашого дитячого будинку. 11.03.2016 року Людмила передала дітям спортивний інвентар, настільні ігри та засоби особистої гігієни.

/Files/images/103_0001.JPG

Дякуємо добрим людям!

22 червня 2016 року вихованці дитячого будинку отримали благодійну допомогу. Мешканці Харкова передали для дітей фрукти – персики, черешню, абрикоси, яблука, апельсини, банани.

Дякуємо за щирість та доброту нашим новим друзям!

/Files/images/20160622_100156.jpg

/Files/images/20160622_100206.jpg

Подарунки від італійських друзів

20.10.2016 наші італійські друзі надіслали вихованцям дитячого будинку чудові подарунки – одяг, взуття, канцелярське приладдя, смачні солодощі.

В грудні 2015 року, з дарунками до Дня Святого Миколая, дитячий будинок відвідала українська фотомодель Сніжана Онопко.Вона подарувала кожному вихованцю ковдру та рушник. Також діти отримали в подарунок комп’ютер.

Висловлюємо щиру подяку нашим друзям, адміністрації та працівникам ЗАТ "Харківський плитковий завод" за постійну благодійну допомогу.
У вересні 2015 року ми отримали килимові доріжки та штори для вікон у групу № 1, де виховуються хлопці старшого шкільного віку.

Кiлькiсть переглядiв: 450